STÜDYO
İNŞAAT

Mencik Şirketler Grubu, inşaat sektöründeki önemli adımlarıyla Türkiye’de müteahhitlik ve gayrimenkul alanlarına öncü girişimlerde bulunmaktadır.Grup sektördeki köklü deneyimi ve hayata geçirmeye başladığı birçok yeni proje ile sektörde güvenilir ve sağlam bir konum edinmiştir.

DIJITAL MEDYA

Mencik Şirketler Grubu’na bağlı merkezi İstanbul olan ve aynı zamanda Ortadoğu’da 7 ülkede faaliyet gösteren Dubai Merkezli Uğur Portal, kozmetik, bitkisel ürünler ve gıda takviyelerinin yer aldığı online satış platformuyla beraber eczane ve aktarlara dağıtım operasyon süreçlerini yürütmektedir.

MEDYA

Merkezi Lübnan olan 10 Ortadoğu ülkesinde faaliyet gösteren Mencik Şirketler Grubu’na bağlı olan Mencik Media, reklam projeleri içeriği geliştiren bir medya yapım şirketi olmakla birlikte; tv reklam çekimi, doğrudan satış, tele marketing alanlarında da çalışmalar sürdürmektedir.

İNOVAKTİF ÜRÜNLER

Kozmetik, gıda takviyeleri ve bitkisel ürünlerin e- ticaretini, tv, internet ve radyo üzerinden reklamlar ile ürün satışını gerçekleştiren, Mencik Şirketler Grubu’na bağlı merkezi İstanbul olan Novia Reklamcılık Turizm ve İnovatif Ürünleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. , Türkiye’nin sevilen isimleriyle marka yüzü projelerinde bir çok çalışma yürütmüştür.

MONAJANS

Geleneksel pazarlama anlayışını yenilikçi mecraya entegre ederek 2017 yılında hizmet vermeye başlayan Monajans, web sitesi tasarımı, kurumsal kimlik çalışması, markalar için interaktif uygulamalar, sosyal medya, pazarlama, halkla ilişkiler& PR, web tabanlı prodüksiyonel çalışmalar ile dijitalde yakaladığı başarıyı geleneksel mecralara taşıyor.